Порошок для очистки дымоходов Spalsadz, 1 кг(пакет)

ochistka-dimokhoda-spalsadz.png

137,51 грн.
Описание

Засіб SPALSADZ призначений для використання в якості добавки до різних видів твердого палива як каталізатор, для видалення сажі і різних смоляних відкладень в твердопаливних котлах, камінах та димоходах.

Засіб SPALSADZ збільшує термін служби і якість роботи котлів, камінів, печей центрального опалення завдяки видаленню сажі і коксового дріб'язку. Всі не спалені вуглеводні речовини, у тому числі бензопірен, згорають разом з сажею. СO окислюється до СO2. Систематичне застосування засобу SPALSADZ дає такі переваги:

  • якісна робота котла,
  • чиста поверхня теплообмінника котла,
  • продовження терміну служби твердопаливних котлів, камінів та димоходів,
  • гарантує знищення відкладень в котлі та димоході, підтримуючи їх ефективну роботу під час опалювального сезону.
  • витрати часу для очищення котла є дуже незначними, і вони пов'язані лише з видаленням золи з нижньої частини котла

 spalsadzkamin

Беручи до уваги вищезгадані переваги, засіб широко використовується для експлуатації котлів, що працюють на кам'яному вугіллі, коксі, деревині, торфі, бурому вугіллі. Кожен міліметр осаду (шлаку, відкладень) на теплообміннику котла збільшує витрату твердого палива на 10%. Завдяки використанню засобу SPALSADZ, можна заощадити до 20% витрат на паливо! Систематичне застосування каталізатора SPALSADZ в кількості 1-2 кг на 1 тону палива гарантує знищення відкладень в котлі і димоході, підтримуючи їх ефективну роботу під час опалювального сезону.

Застосування: Порошок SPALSADZ насипається при розпалюванні на паливо (або ж можна загорнути в папір і покласти в топку) в таких пропорціях: 1 - 2 столові ложки (близько 20 г) порошку на кожних 10 кг палива. Залежно від типу палива можна використовувати його кожного третього розпалювання. Про ефективність процесу та правильність дозування свідчить полум'я (молочний колір диму).

Добавить комментарий


Защитный код
Обновить